Народни представители от област Хасково

ЧАВДАР ГЕОРГИЕВ

  • Дата на раждане : 20/03/1961 Хасково, България
  • Професия: юрист;
  • Езици: английски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: БСП лява България 
  • Изборен район: 29-ХАСКОВО;

 

Парламентарна група "БСП лява България" - секретар на ПГ 27/10/2014 - до момента

Комисия по правни въпроси - член 27/11/2014 - до момента

Комисия по околната среда и водите - член 27/11/2014 - до момента

Временна комисия за изработване на проект на Правилник за организацията и дейността на Народното събрание - член 27/10/2014 - 17/11/2014

Временна комисия по правни въпроси - член 29/10/2014 - 27/11/2014

Временна комисия за обсъждане на Законопроект за изменение и допълнение на Конституцията на Република България - член 28/05/2015 - до момента

АнкетаВиж всички анкети

Видео

БСП в социалната мрежа

СъбитияВиж всички събития

Документи